У 2018 році посадові оклади військовослужбовців збільшаться у 4,5 разів


КМУ прийняв постанову №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Про це повідомляє Урядовий портал, передає Юридична Газета.

Так, з 1 січня 2018 року посадовий оклад військових залежатиме від прожиткового мінімуму, що забезпечить щорічне зростання розміру грошового забезпечення військовослужбовців залежно від підвищення соціальних стандартів у державі, та збільшиться у середньому в 4,5 разів. Також підвищаться оклади за військові звання.

У постанові вказано, що:

  • залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військове звання та надбавки за вислугу років;
  • зберігаються надбавки за службу в умовах режимних обмежень та за кваліфікацію;
  • здійснюватиметься преміювання військовослужбовців;
  • збережено виплату матеріальної допомоги для оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення;
  • передбачено виплату одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт, — від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.