Тренінг «Інструменти участі громадськості у формуванні доброчесного суддівського корпусу»


БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» та ГО «Бюро правничих комунікацій» запрошують до міста Суми всіх небайдужих до формування доброчесного суддівського корпусу в Україні відвідати тренінг щодо інструментів участі громадськості в процесі перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів та діючих суддів.

Коли: 26-27 червня 2018 року.

Хто може бути учасником тренінгу: Громадські організації, юристи, правозахисники, громадські активісти та журналісти, які опікуються питаннями доброчесності суддів та кандидатів на ці посади.

За інших інших рівних умовах перевага надаватиметься учасникам із Сумської області.

Метою заходу є підвищення спроможності громадських активістів Сумської області та сусідніх регіонів проводити контроль доброчесності суддів та кандидатів на ці посади.

У програмі заходу:

  • Поняття «доброчесність», «етична поведінка», «спосіб життя судді».
  • Кар’єра судді: участь держави та громадськості (ВККС, ВРП та ГРД, ознайомчий курс)
  • Бангалорські принципи поведінки суддів.
  • Як оцінити доброчесність та професійну етику? (нормативні акти ВККС, досвід ГРД).
  • Як притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності.

Реєстрація триває до 22 червня 2018 року. Про результати відбору учасникам буде повідомлено  23 червня 2018 року. Про конкретне місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам, яких відібрано для участі.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму.

Програма заходу передбачає виконання практичних завдань, тому учасники повинні взяти ноутбуки або планшети для отримання максимально ефекту від тренінгу.

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду автобусом, купейним вагоном потяга за умови надання документів, що підтверджують вартість проїзду.

Організатори заходу: Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги», ГО «Бюро правничих комунікацій».

Контактна інформація:

www.pravoonline.org.ua

E-mail: ucla.office@gmail.com

Тел. +380673801440, +380382720195