Трамп пропонує відмовитися від візової лотереї Green Card

Дональд Трамп представив новий законопроект, що пропонує відмовитися від електронної лотереї Green Card, завдяки якій мігранти можуть отримати посвідку на проживання в США.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Білого дому, передає Інтерfax-Україна.

Поданий законопроект «The RAISE» («Підйом») Трамп назвав «однією з найбільших реформ імміграційної системи за півстоліття».  У підготовці законопроекту брали участь сенатори Девід Пердью і Том Коттон.

Законопроект пропонує замість лотереї Green Card ввести “змагальний процес”, в якому більше шансів отримати посвідку на проживання матимуть мігранти, що розмовляють англійською мовою, які можуть фінансово забезпечити себе і свою сім’ю і мають «професійні навички, необхідні для американської економіки», заявив Трамп.

Програма «Імміграція за програмою віз для іммігрантів різних національностей» (Diversity Visa) діє в США з 1990 року. Щорічно визначаються 50 тис. переможців лотереї Green Card, які отримують посвідку на проживання і дозвіл на роботу в США. У лотереї беруть участь країни з низьким рівнем імміграції в США.

За словами Трампа, роками США видавали «рекордну кількість» дозволів на в’їзд «іммігрантам з низьким заробітком».

Така політика чинить постійний тиск на американських робітників, платників податків та ресурси суспільства, – заявив американський президент.

Законопроект призведе до зростання заробітної плати американських робітників і значно скоротить приплив некваліфікованих мігрантів, переконаний Трамп.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *