Топ-5 божевільних позовів в суд на MacDonald`s

Люди, які подають до суду на мережу ресторанів швидкого харчування MacDonald`s з найдурніших приводів, нерідко виграють мільйони доларів.

Один з найбожевільніших позовів стосувався серветок. У MacDonald`s є правило, що клієнт отримує стільки серветок, скільки страв він замовив.  У Каліфорнії стався випадок, коли клієнту Уебстеру Лукасу відмовили в другій серветці, коли він замовив один бургер. Під час спілкування з менеджером, як зазначив Лукас, в його сторону допустили расистський вираз типу «ваш народ…», за що він і подав до суду. Позивач стверджує, що йому було завдано тяжку психічну травму, за що він вимагає 1,5 млн доларів. Суд з цього питання досі триває.

Найчастіше люди судяться з MacDonald`s через ожиріння. Вони вважають, що саме з вини цього закладу вони набрали непристойно велику вагу. Деяким з них навіть вдалося виграти суд.

Уолтер Ренделл, що проживає в Орландо, подав до суду через зайву вагу, в результаті MacDonald`s запропонував відкликати свою заяву в обмін на безкоштовне харчування, на що він і погодився. Тепер чоловік регулярно харчується в MacDonald`s і уже мав у свої 53 роки два серцеві напади.

Ще один досить оригінальний судовий процес розглядається в штаті Теннессі, де клієнтка подала в суд через надто гарячий шматок огірка в бургері, який вислизнув і обпік підборіддя. Зі слів позивачки, цей випадок завдав психологічної травми та опік другого ступеня. Вона вимагає від MacDonald`s 100 000 доларів, а її чоловік звернувся до суду, оскільки, він не зміг допомогти дружині, коли вона страждала  і вимагає 15 тисяч доларів.

Ще один судовий випадок стався в Нью Мехіко. Там відвідувачка McDonalds пошкодила собі зір, скориставшись вбиральнею. Жінка стверджує, що тримач для туалетного паперу зіскочив і вдарив їй в око, в результаті вона зазнала травму сітківки ока. Тепер вона вимагає компенсацію за біль та психічну травму.

Одна некомерційна організація звинуватила MacDonald`s в замаху на дітей. Правозахисники стверджують, що MacDonald`s привчає змалечку дітей до нездорової їжі, що чинить поганий вплив на здоров’я, та безкоштовних іграшок, які йдуть в додачу, тим самим підриваючи авторитет батьків.

Ця справа досі розглядається і її результат невідомий.

Джерело: Протокол

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *