Тих, хто заохочує українців до занять спортом, пропонують звільнити від сплати ПДВ

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону «Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України» (№9278), який покликаний посприяти оздоровленню населення.

Метою прийняття даного законопроекту є створення на законодавчому рівні сприятливих  умов для отримання населенням послуг у сфері фізичної культури та спорту, які будуть доступними як територіально, так і за вартістю, а також економічних умов для розбудови та формування спортивно-оздоровчої інфраструктури.

Завданням законопроекту є підвищення кількості здорового, рухово активного населення України, подолання високого рівня захворюваності та смертності серед громадян.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг у сфері фізичної культури та спорту, у тому числі у спортивних клубах, спортивних залах, спортивних комплексах, басейнах, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та джерел фінансування, фізичними особами-підприємцями, для яких надання зазначених послуг є основною діяльністю.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *