Святослав Вакарчук проведе зустріч-дискусію про верховенство права в Україні


Центр економічної стратегії запрошує правників, представників державної влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та студентів на публічну зустріч-дискусію із громадським діячем та музикантом, членом Наглядової ради ЦЕС Святославом Вакарчуком.

Захід відбудеться 29 жовтня 2018 року о 13:15 за адресою: м. Харків, вулиця Пушкінська, 84А, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (корпус Наукової бібліотеки, 9 поверх).

В Україні фундаментальний правовий принцип верховенства права закріплений у статті 8 Конституції України. Але чи діє він на практиці? Чи є громадяни нашої держави насправді рівними перед законом? Що саме потрібно зробити для того, щоб справжнє верховенство права стало невід’ємним атрибутом нашого повсякденного життя?

Протягом останніх років судова гілка влади в Україні була об’єктом реформування. Але чи стала наслідком цих реформ можливість для кожного громадянина захистити свої права та відстояти справедливість у незалежній судовій системі? І чи дійсно нинішня судова система позбавлена впливу третіх осіб?

Своїм баченням означених питань під час публічної зустрічі-дискусії поділиться громадський діяч та музикант Святослав Вакарчук.

Під час події зареєстровані учасники зможуть долучитися до дискусії та поставити спікеру запитання. Для участі у заході просимо вас до 18:00 26 жовтня 2018 року зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/doYPgdjiPA0zG1qn1