Суд обрав запобіжний захід пранкеру Віталію Седюку


Віталія Седюка відпустили під особисте зобов’язання на 60 діб.

13 травня на конкурсі «Євробачення» в Києві під час виступу співачки Джамали на сцену вибіг чоловік з австралійським прапором на плечах — і зняв штани. Ним виявився відомий своїми витівками Віталій Седюк, який вже неодноразово “приставав” до знаменитостей не тільки українського, але й світового масштабу.

Оскільки конкурс показували в прямому ефірі, кадри з цим інцидентом вирізати було неможливо — і їх побачили мільйони глядачів. Через кілька секунд пранкера затримали на 72 години, та звинуватили в хуліганстві.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав у фейсбуці, що Седюку загрожує покарання у вигляді штрафу або ж до п’яти років позбавлення волі за хуліганство з обтяжуючими обставинами.

А поки ця ганьба країни зможе реалізовувати своє “хобі” в тюремній камері ізолятора тимчасового тримання. Правда, показувати зад тамтешнім мешканцям, насолоджуючись своїм “хобі” – я б йому не радив.

15 травня йому обмежили пересування на два місяці і зобов’язали бути під контролем поліції (аналог російської підписки в невиїзд).

Віталій Седюк пояснив свій вчинок так:

Я люблю Джамалу, мені подобається її творчість. […] Я зробив їй послугу. Я нічого не маю проти співачки, але «Євробачення» — це слава на один рік, а тепер про неї будуть довго пам’ятати.