Суд Гамбурга заборонив Facebook використовувати дані користувачів WhatsApp

 Адміністративний суд Гамбурга виніс рішення, згідно з яким інтернет-гігант Facebook не має права використовувати дані користувачів з WhatsApp без їх згоди.

Про придбання Facebook популярного месенджера WhatsApp було відомо в 2014 році. У минулому році власники заявили, що мають намір використовувати всі дані користувачів месенджера. Таким чином, у розпорядженні Facebook виявилися телефонні номери та інші особисті дані більш ніж 35 мільйонів німецьких користувачів WhatsApp.
Суд в Гамбурзі, підтримав запропоновану раніше заборону уповноваженого Гамбурга щодо захисту персональних даних та свободи інформації Йоханнеса Каспара. У представників Facebook все ще залишається шанс оскаржити рішення суду в суді вищої інстанції.
У вересні минулого року, Йоханес Каспар закликав Facebook працювати по законам Німеччини та зажадав від Facebook видалити вже всі наявні на серверах дані німецьких користувачів WhatsApp.
Свої вимоги омбудсмен пояснив тим, що Facebook і WhatsApp – незалежні компанії, які використовують різні правила і політику конфіденційності при обробці даних. Він також нагадав, що коли Facebook придбав WhatsApp в 2014 році, сторони обіцяли не обмінюватися даними користувачів.

Джерело: beck-aktuell

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *