Створено сервіс для швидкого заповнення конвертів і повісток до суду

Одесит Данило Стрельников запустив сервіс sud.od.ua, з допомогою якого можна генерувати судові повістки, конверти, бланки поштових повідомлень.

Про це інформує ресурс AIN.ua.

Даний конструктор дозволяє автоматизувати ведення ділової кореспонденції та працює на волонтерських засадах, а тому його використання повністю безкоштовне.

Цільова аудиторія: чиновники, підприємства, адвокати і судові інстанції.

Ідея прийшла Стрельникову після скарг від колег з суду. За їх словами, іноді на заповнення всіх конвертів, поштових повідомлень і судових повісток йде півдня продуктивної праці. При цьому працювати над документами доводиться по-старому, записуючи дані від руки. Сервіс, на розробку якого пішов приблизно тиждень, виконує ці функції.

Для створення документа потрібно заповнити кілька полів: дані про адресата і відправника (ім’я, назва, адреса), номер справи, телефон. У текстових полях підтримується введення до 146 символів. У сервісі працюють автоматичні підказки, які накопичуються в міру його використання. Як тільки хтось ввів певне ім’я адресата або одержувача, в майбутньому sud.od.ua почне пропонувати його для швидкого введення.

На вибір доступні кілька варіантів для генерації документів: відповідь, рішення суду і повістка до суду. Після згоди на обробку персональних даних в браузері з’явиться відповідний PDF-файл з використаної інформацією і додатковими полями, призначеними для поштових служб. При цьому, якщо повернутися назад, сторінка покаже колишні заповнені поля, які можна використовувати повторно.

Зараз готується до виходу нова версія дизайну, в якій виправлять ряд помилок: збільшать поля для тексту, змінять шрифт. Крім того, в майбутньому проект отримає ще кілька оновлень. За словами розробника, зараз у sud.od.ua приблизно 50 унікальних відвідувачів на добу, проте в пікові дні (в понеділок і п’ятницю) їх кількість досягає 100. Користувачі розосереджені у великих українських містах (Київ, Одеса, Дніпро).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *