Створено браслет, який б’є власника струмом за шкідливі звички


Браслет Павлока (походить від прізвища Павлова) дадаватиме користувачеві 350-вольтовий удар щоразу, коли його власник переходитиме межу дозволеного щодо поганих звичок.

Хочете кинути палити, зменшити споживання печива або зупинити натискання кнопку «відкласти» на будильнику? Інженери з поведінкових технологій в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, сподіваються, що їхні браслети допоможуть вам позбутись поганих звичок, повідомляє New York Post.

Браслет вже з’явився у продажі на Amazon за ціною 200 доларів.

Незважаючи на те, що пристрій може бути запрограмований на автоматичний удар для деяких з ваших поганих звичок, ті, кому не можна довіряти у самодисципліні, можуть «найняти» для цього друга або члена сім’ї. Вони можуть завантажити мобільний додаток Pavlok і відправляти електрочний заряд за вас.

Творці Pavlok стверджують, що їхній продукт — який був запущений ще в 2012 році, проте раптово набуває популярності в Інтернеті лише зараз — допомагає навчити ваш мозок завдяки створенню асоціації неприємного відчуття з вашим пороком.

Сайт Павлока рекламує численні дослідження, які вихваляють нетрадиційну терапію. Тим не менш, не усі налаштовані позитивно. Наприклад, психолог Др. Грег Касон сумнівається, що споживачі будуть мати силу волі дотримуватися своїх цілей.

Пристрої, подібні до цього, насправді не працюють, — каже Касон. — Якщо вони не закріплені за зап’ястях людей, вони будуть їх знімати.

Фото: New York Post