Стартувала Українська школа практичних знань з доступу до правосуддя

Вже восени на базі Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя відбудеться Міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, а також розпочнеться реалізація програми практичного застосування кращих практик розвитку правової спроможності. Підготовка до цих заходів вже розпочалася.

Про це йшлося під час презентації Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя, що відбулася вчора, 4 червня, у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ.

Система безоплатної правової допомоги разом з міжнародними партнерами, громадськими організаціями напрацювала багато практик у сфері доступу до правосуддя. Ми хочемо їх систематизувати, поширювати. Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя має стати майданчиком, який формуватиме державну політику у цій сфері, – зазначила заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило.

Для розповсюдження кращих практик у рамках діяльності Школи щорічно проводитиметься Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги.

Зараз система безоплатної правової допомоги впроваджує кілька десятків проектів, тренінгових програм, які підтримують наші партнери. Школа доступу до правосуддя – це новий системний інструмент, що працює від задуму до реалізації та поширення кращих ідей у сфері доступу до правосуддя. Щоб потім втілювати їх на практиці та перетворювати на державну політику, – підкреслив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Президентка та виконавча директорка Канадського бюро міжнародної освіти Лариса Бізо акцентувала увагу на демократичному підході у формуванні концепції Школи, залучення партнерів.

Про створення Української школи доступу до правосуддя я розповіла головам канадських систем безоплатної правової допомоги. Вони зацікавилися цією ідеєю, зазначили, що це дуже інноваційний підхід. Вкрай важливо, що Школа концентрується на практиках, на тому, що можна справді використовувати у своїй роботі, – наголосила Лариса Бізо.

У рамках роботи Школи впроваджуватиметься комплексна програма практичного застосування кращих практик розвитку правової спроможності громадян, громад та вразливих спільнот. Перший пілотний проект розпочнеться восени цього року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.