Штраф за водіння без прав може зрости вдесятеро

У Верховній Раді України готується до розгляду законопроект про посилення покарання для водіїв, що керують транспортним засобом без відповідних на те прав або відмовилися надати водійське посвідчення для перевірки.

Ці зміни запропонували народні депутати Андрій Тетерук і Мустафа Найєм. Планується збільшити штраф за водіння без прав в 10 разів — до 5,1 тис. грн.

Проектом також передбачено, що в разі залучення до адміністративної відповідальності особи з можливим накладенням штрафу в розмірі 100 і більше неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 гривень), його не можна буде передавати на поруки.

Також пропонується збільшення термінів накладення адміністративного стягнення з 3 до 6 місяців з дня здійснення правопорушення.

Крім того, депутати пропонують збільшити до шести місяців термін тимчасового вилучення посвідчення водія і строки накладення адміністративного стягнення у справах, які розглядаються судами. Це виключить можливість затягування розгляду справ з метою уникнення відповідальності.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *