Школа з міграційного права

5–7 липня 2018 року у передмісті Києва відбудеться вже друга щорічна Школа з міграційного права. Адвокати та юристи матимуть нагоду підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства.

Школа з міграційного права – освітній захід, який проводитиметься БФ «Право на захист» в рамках Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні, та спільно із Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України.

В межах Проекту оголошується відкритий конкурс на участь у триденному навчальному курсі для юристів, адвокатів та інших зацікавлених осіб, які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства на національному та міжнародному рівнях. Навчання відбуватиметься 05-07 липня 2018 року у Київській області.

Під час навчання учасники будуть ознайомлені з актуальними проблемами захисту прав негромадян України та правозастосовною практикою, міжнародними стандартами у сфері притулку, практикою ЄСПЧ та іншими практичними аспектами правової допомоги біженцям, шукачам притулку та особам без громадянства.

Критерії відбору учасників тренінгу:

1) Наявність вищої юридичної освіти;

2) Досвід роботи в сфері захисту прав людини;

3) Розуміння релевантних засадничих стандартів в сфері захисту прав людини;

4) Зацікавленість у тематиці та бажання у перспективі здійснювати захист прав зазначених категорій осіб

5) Комунікабельність, відкритість до навчання, бажання та вміння передавати знання.

6) Можливість взяти участь навчанні протягом трьох днів

Для участі в конкурсі необхідно:

Заповнити заявку для участі в тренінгу (заявку на навчання необхідно заповнити тут).

Останній строк подачі заявок –  20 червня 2018 року.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 26 червня 2018 року.

Заявки, що будуть подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Навчання в рамках тренінгу буде проходити 05-07 липня 2018 року.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники, які пройшли конкурсний відбір, беруть на себе зобов’язання щодо проходження всієї тренінгової програми. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати пов’язані із проживанням та харчуванням на час проведення тренінгу. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.