Шкільні підручники мають намір перевести в електронний формат

Показники минулого року встановлюють, що забезпечення школярів безкоштовними підручниками не становило і 50%. Вирішити цю проблему планують за допомогою створення єдиного інтернет-порталу з електронними примірниками усіх підручників.

Проект постанови Верховної Ради про доручення Кабінету міністрів щодо створення інтернет-ресурсу «Електронний підручник» від 16 червня 2017 року №6592 зареєстрував у парламенті народний депутат Валерій Писаренко.

У разі прийняття відповідного постанови, Кабміну виділять місячний строк від її опублікування, на створення інтернет-порталу «Електронний підручник», що буде містити актуальну інформацію щодо навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки, її електронні примірники, а також працювати на безоплатній основі для її користувачів.

У поясненні до проекту постанови зазначається, що на початку останнього навчального року (станом на 12 вересня 2016 року) постала проблема щодо забезпечення підручниками учнів 4-х, 7-х та 8-х класів. В середньому забезпечення підручниками учнів цих класів становило близько 75%. При цьому в Дніпропетровській та Львівській областях цей показник був на рівні 45%.

У зв’язку з цим, батьки були змушені самостійно купувати дорогі підручники. Враховуючи те, що ціни на підручники щорічно ростуть, та внаслідок постійного редагування минулорічні підручники не можливо використовувати.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *