Шанувальник подав до суду на Мадонну, за те що вона часто запізнюється на свої концерти


Чоловік подав позов проти Мадонни після того, як концерт, який він планував відвідати в Маямі-Біч, був перенесений на дві години.

Нейт Холландер придбав три квитки на загальну суму 1 024,95 доларів на концерт Мадонни «Madame X Tour» в концертному залі Fillmore Miami Beach. Шоу повинно було початися о 20:30.

Про це йдеться у позові проти поп-зірки і концертного промоутера «Live Nation», поданому 4 листопада до федерального суду округу Маямі-Дейд, передає NBC News.

Також зазначено, що на початку туру, який стартував у вересні, Мадонна неодноразово приходила із запізненням на свої концерти.

Холландер не хотів відвідувати концерт так пізно, а Live Nation відмовився повертати йому гроші, витрачені на квитки.

Власникам квитків потрібно йти на роботу і до школи наступного дня, що не дозволить їм відвідати концерт, який закінчиться близько 1:00 ранку, — йдеться у позові. 

Холландер пред’явив позов щодо порушення контракту і недбале перекручування фактів і домагається відшкодування збитків. Він стверджує, що Мадонна і «Live Nation» «знали або повинні були знати, що зазначені концерти не почнуться о 20:30 через її запізнення на попередні шоу».

Від Мадонни та «Live Nation» поки не вдалося отримати коментар щодо цього позову.

За повідомленням телеканалу KVVU, фанати освистали Мадонну і скандували, що хочуть повернути гроші за квитки після того, як її шоу в четвер у The Colosseum в Caesars Palace, почалося на дві години пізніше. Так, концерт мав розпочатися о 22:30. але співачка не виходила на сцену до 00:30.

Мадонна звернулася до натовпу, записавши відео, яке вона розмістила в своєму акаунті Twitter рано вранці в суботу.

Ось дещо, що ви всі повинні зрозуміти. І це те, що королева ніколи не спізнюється, — сказала вона, сідаючи на фортепіано.

Вона підписала відео «F.A.C.T.S.» з емоджі у вигляді корони і хештегами #madamextheatre #thecolosseum.