Сферу адмінпослуг пропонують реформувати

З метою приведення законодавства у відповідність із Законом «Про адміністративні послуги» Мінрегіон України пропонує внести зміни у нормативне регулювання таких питань:

  • приватизація об’єктів державного житлового фонду, у тому числі у гуртожитках;
  • процедура перепоховання та особливості процедури здійснення виділення місць для поховання;
  • порядок надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою та видалення зелених насаджень;
  • взяття на соціальний квартирний облік представників незахищених верств населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, порядок надання житла з житлового фонду соцпризначення.

Про це інформує «Вісник» ДФСУ.

У законопроекті, зокрема, визначається порядок приватизації займаної на умовах найму квартири (будинку), жилого приміщення у гуртожитку, перелік документів, що при цьому подається та терміни їх розгляду.

Вводиться також поняття «місце поховання», що замінює поняття «могила», визначається порядок отримання свідоцтва про поховання, перелік підстав для перепоховання.

Деталізовано порядок отримання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, підстави для відмови у його видачі та анулювання.

Передбачається, що у разі прийняття документа будуть встановлені чіткі, єдині та вичерпні вимоги до підстав для одержання адміністративних послуг, суб’єктів їх надання, переліку та вимог до документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, інформації про платність чи безоплатність, граничного строку надання, переліку підстав для відмови.

Законопроектом також пропонується внести зміни до Законів України: «Про житловий фонд соціального призначення»; «Про приватизацію державного житлового фонду»; «Про поховання та похоронну справу» та «Про благоустрій населених пунктів».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.