Серіали для юристів: актуальна добірка


Кожному юристу пізнавально подивитися, як його колеги знаходили вихід в складних ситуаціях.

Нижче представлені посилання на найцікавіші екранізації життя представників юридичної професії з усього світу. Дивимося і надихаємось😉

Форс-мажори

Перебуваючи в бігах після невдалої угоди, пов’язаної з наркотиками, блискучий студент-недоучка Майк Росс прослизає на співбесіду до одного з кращих юристів Нью-Йорка, Харві Спектеру. Втомившись від сумовитих випускників юридичного факультету, він наймає Майка, завдяки його природному таланту і фотографічній пам’яті. Разом вони стають непереможною командою. Незважаючи на те, що Майк – геній, йому ще багато що належить дізнатися про закон. Але Харві повинен тримати їх співпрацю потай від свого партнера Джесіки і заклятого ворога Людвіга, який, здається, сповнений рішучості перетворити життя Майка в пекло.

Юристи Бостона

Блискучий адвокат Алан Шор, втративши роботу, влаштовується на впливову й авторитетну фірму, яка спеціалізується на цивільних справах. За допомогою свого друга і наставника, ветерана адвокатури Денні Крейна, Алан швидко виграє справи, за які ніхто не хоче братися. Але ніхто навіть не підозрює, що діє новий адвокат не зовсім чесними методами. Гучна слава призводить до жорстокої конкуренції з колегою Бредом Чейзом, якого взяли в офіс, щоб спостерігати за ексцентричним і старіючим Денні Крейном. Хоча його сумнівна поведінка створює безліч ворогів на його шляху, Алана не слід недооцінювати, адже він не дасть таким тривіальним речам, як чесність або сумлінність, перешкодити виграти справу.

Компаньони

Виявляється, щоб стати блискучим адвокатом, не обов’язково закінчувати юридичну академію. Це вирішили довести два юриста-самоучки – Джаред Франклін і Пітер Беш. Після того, як два молодих адвоката виграли свій перший гучний процес, їм запропонували роботу в престижній юридичній фірмі, запевнивши, що вони будуть мати ту ж свободу дій, тільки під протекцією компанії. Але ніхто не знає, що успішно закривати справи Франкліну і Бешу допомагає колишня засуджена Кармен, яка перебуває на достроковому звільненні, і геніальний Піндар Сингх, який боїться залишати межі своєї квартири. Цей ексцентричний квартет не тільки блискуче, але і смішно розкриває справи і відновлює справедливість в залі суду.

Елай Стоун

Найкрутіший і процвітаючий адвокат Сан-Франциско, Елай Стоун, насолоджується своїм ідеальним життям: високооплачувана робота, нова машина і красуня дівчина. Але одного разу він починає бачити дивні речі, які приводять його до страшного діагнозу – аневризма мозку. Незабаром Елай дізнається, що галюцинації відкривають йому майбутніх клієнтів і справи, які йому належить вести в суді. Адвокат вирішує перетворити страшний діагноз в козирну карту, і в результаті з ним трапляється безліч кумедних і смішних історій.

Еллі Макбіл

Еллі Макбіл і Біллі Томас були нерозлучними друзями протягом усього їхнього дитинства. Еллі навіть пішла за Біллі в юридичну школу Гарварда, незважаючи на відсутність інтересу до права. Але коли Біллі вирішив почати кар’єру подалі від подруги, їхні стосунки не склалися. В даний час, старий однокласник Еллі пропонує їй посаду в фірмі, де працює Біллі зі своєю дружиною. Ця ситуація вводить Еллі в скрутне становище, оскільки вона все ще має почуття до Біллі. Крім невирішуваної особистої проблеми, Еллі доводиться вживатися з секретаркою-пліткаркою на ім’я Елейн, дивним адвокатом Джон і сусідкою Рене, яка регулярно консультує її з приводу особистого життя. Це комедійний серіал про випробування і негаразди, мрії і фантазії звичайної дівчини.