Серфінг, мікологія, тату-арт та інші цікаві хобі юристів

Побутує думка, що усім юристам, від самого початку їх кар’єри, ледь вистачає часу на сон, не те, що на інші справи, тим паче хобі. Проте британське юридичне онлайн видання «Legal Cheek» розшукало правників, які вдало поєднують свої цікаві та іноді дивні хобі з успішною кар’єрою в юриспруденції.

  1. Маркус Резерфорд, партнер в «Enyo Law»

Хобі: мікологія

Мікологія — це наукове дослідження грибів. І якщо в більшості людей споглядання на гриби протягом тривалого періоду часу може викликати хіба що сонливість, Марк Резерфорд вже давно є їх шанувальником. Незважаючи на те, що він багато часу проводить вирішуючи справи з “партнерами” у трьох різних юридичних фірмах, Резерфорд шукає гриби на вихідних. Також він є ілюстратором і часто робить замальовки грибів, які він знаходить.

  1. Олівія Поттс, молодший адвокат у фірмі «5 Paper Buildings»

Хобі: випічка

Спеціаліст із кримінального права Олівія Поттс справедливо описує себе як “адвокат вдень, пекар вночі”. Навчаючись в Кембриджському університеті, Поттс будувала кар’єру у сфері кримінальної адвокатури, в яку складно потрапити. Втім, у свій вільний час, Поттс захоплюється випічкою, і занотовує рецепти своїх творінь в особистому блозі. У майбутньому, Поттс може взяти приклад з книги позаштатного адвоката Кей Ма — вона також вправно маневрує виготовленням тортів та своєю вимогливою юридичною кар’єрою.

  1. Білл Брайтвейт, адвокат в компанії «Exchange Chambers»

Хобі: автоперегони

Випускник Ліверпульського університету, який спеціалізується на позовах про відшкодування збитків, став не менш успішним у автоспорті. Він є членом Історичного спортивного автоклубу. Хоча він визнає, що не має надто вражаючого послужного списку, коли справа доходить до перемог у гонках, Білл все ж вважає, що “немає кращого відчуття, ніж перебування на стартовій лінії, очікуючи, що вогні погаснуть, і сигналізують, що гонка розпочалась”.

  1. Паул Бекетт, старший адвокат в «MannBenham Advocates»

Хобі: тату-арт

Багато хто задається питанням, чи можете ви бути адвокатом, якщо у вас є татуювання, і Паул Бекетт є живим доказом того, що можете. Legal Weller 2012, визнав його “найбільш татуйованим адвокатом на Британських островах”, тіло Паула і справді майже повністю покрите чорнилом. Проте його тату в японському стилі, на якому зображені дракон і самураї, — це не єдине, що виділяє Бекетта з-поміж інших правників. Він також є кваліфікованим масажистом, колекціонером мистецтва, актором масовки та колишнім боксером.

  1. Мартін Портер, юрист в «2 Temple Gardens»

Хобі: їзда на велосипеді

Хоча це навряд чи є дивним хобі, все ж не можна не згадати  Мартіна Портера в цьому списку. Тому що для більшості, їзда на велосипеді — це лише спосіб транспортування, але для фахівця з питань законодавства про нанесення тілесних ушкоджень — це спосіб життя. Він не тільки має блог, присвячений їзді на велосипеді, його ім’я майоріло у заголовках багатьох видань в минулому році, коли він виніс перше у Великій Британії приватне обвинувачення за небезпечне водіння. Це сталося після того, як Портер, і його надійний велосипед стикнулись із автомобілем, який мчав по дорозі. Незважаючи на те, що підсудний був виправданий, стійкістю Портера можна захоплюватись.

  1. Алекс Марцек, адвокат при «5RB»

Хобі: катання на роликах

Хто стверджує, що ви не можете бути високо шанованим адвокатом, який спеціалізується на справах з наклепу та фанатом роликів? Алекс Марцек це робить. Хтось може вважати це незрілим хобі, але Марцек це не турбує. Випускниця Уорикського університету є членом клубної спільноти в Лондоні, і, хоча вона не претендує на звання професіонала, коли справа доходить до складних навичок та рухів, вона стверджує:

Якщо ви робите це правильно, відчуття, як під час польоту.

  1. Кріс Уолтерс, старший адвокат bro bono в «Reed Smith»

Хобі: спостереження за птахами

Це хобі, яке може зацікавити небагатьох, проте Кріс Уолтерс неймовірно захоплений спостереженням за птахами. Його інтерес виник, коли вчитель біології взяв Волтера та його однокласників на шкільну поїздку, хоча він визнає, що він не зустрічав жодного однодумця в університеті, все ж його захоплення бере свій початок ще з того часу. З 1978 р. Уолтерс, який є одним із найбільш успішних адвокатів у «Reed Smith», відданий своїй пристрасті спостереження за птахами.

  1. Алекс Уейд, адвокат-фрілансер в медіа сфері

Хобі: серфінг

Алекс Уейд — колишній адвокат компанії Carter-Ruck, який більшу частину свого часу проводить за написанням статей та наданням юридичних послуг для національних газет. Але це ще не всі сфери, де він на висоті. Уейд часто подорожує, це відмінний гравця в покер, і він захоплюється катанням на скейтборді і серфінгом. Він написав дві книги про те, що на Гаваях називають «спортом королів», а також регулярно публікує статті про серфінг та інше у своєму блозі Surf Nation.

  1. Саймон Аллен, голова відділу, що спеціалізується на вирішенні справ, пов’язаних з завданням особистої шкоди в «Russell Jones & Walker»

Хобі: фотографія

Юристи, стереотипно, є малоуспішними у двох речах: математиці та мистецтві. Але не Саймон Аллен, який вже 27 років очолює відділ в «Russell Jones & Walker». На роботі він спеціалізується на претензіях, на нещасних випадках на виробництві, на посттравматичних випадках стресу та на ампутаційних претензіях, але у вільний час він досвідчений фотограф. Йому особливо подобається фотографувати Нью-Йорк, хоча, він також подорожував в Берліні, Римі та Токіо, щоб зробити там кілька знімків.

  1. Джеймс Грейг, партнер «Blake Morgan»

Хобі: Біблійні тури

Джеймс Грейг — випускник Кембриджського університету, партнер «Blake Morgan» та захоплений провідник біблійно-тематичних екскурсій. Глибоко релігійний адвокат з приватної власності проводить екскурсії близько 20 років у знаменитих місцях, розташованих в столиці, таких як: Британський музей та Британська бібліотека, а також в Оксфорді. І вони є дуже популярними. Грейг пояснює:

Це викликає великий інтерес: зв’язок між археологією, рукописами і тим, що говорить Біблія.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.