Розпочався Чотирнадцятий Стипендіальний конкурс для студентів юридичних спеціальностей

Юридична фірма «АНК» оголошує про початок Чотирнадцятого Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій та стажувань для студентів юридичних спеціальностей.

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів України за спеціальностями «Правознавство» та «Міжнародне право».

Так, конкурс проходитиме у два етапи. У рамках першого туру учасникам пропонується самостійно вирішити три задачі. Останній термін для подачі конкурсних робіт та анкет — 21 грудня 2018 р. За результатами першого туру Стипендіальна комісія обере 10 кращих робіт, автори яких будуть запрошені для участі у другому турі.

Другий тур проходитиме в офісі Юридичної фірми «АНК» і включатиме тестові завдання з різних галузей права, рішення завдання, виходячи з практичної ситуації, перевірку умінь і навичок користування системою «ЛІГА:ЗАКОН», пошук відповіді на поставлене запитання за допомогою мережі Інтернет і володіння іноземною мовою. За результатами другого туру будуть визначені три переможці (1-е, 2-е і 3-є місце), які отримають іменні сертифікати та стипендії і будуть запрошені на ознайомлення з роботою Юридичної фірмі «АНК» під час літніх канікул.

Іменна стипендія за 1-е місце складатиме 1500 грн на місяць, за 2-е місце — 1200 грн на місяць, за третє місце — 1000 грн на місяць. Стипендії будуть виплачуватися переможцям протягом 6-и місяців.

Із завданнями першого туру, Положенням про 14-й Стипендіальний конкурс та анкетою учасника можна ознайомитися на сайті Юридичної фірми «АНК».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *