Роботодавці щомісячно звітуватимуть про відрахування аліментів

У Мін’юсті України зареєстровано 03.08.2018 р. за № 901/32353 власний наказ, яким затверджено Зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом від 02.04.2012 р. № 512/5.

Про це інформує «Вісник» ДФСУ.

Змінами, зокрема передбачено, що за кожною постановою про стягнення підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами, фізичними особами — підприємцями, з якими боржник перебуває у трудових відносинах, щомісяця та після закінчення строку відповідних виплат або у разі звільнення працівника подається окремий звіт про здійснені відрахування та виплати за встановленою формою (додаток 9).

У разі надходження до органу державної виконавчої служби, приватного виконавця заяви стягувача про видачу довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів орган державної виконавчої служби, приватний виконавець протягом трьох робочих днів видають стягувачу довідку про наявність заборгованості зі сплати аліментів (додаток 16), яка скріплюється печаткою органу державної виконавчої служби, приватного виконавця.

Наказом додаток 16 до Інструкції «Довідка про наявність заборгованості зі сплати аліментів» викладено в новій редакції та доповнено новим додатком 17 «Розрахунок нарахування виконавчого збору (основної винагороди приватного виконавця)».

Наказ набирає чинності з дня опублікування, але не раніше дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *