Rent it Bot – юридичний помічник у сфері оренди житла

Щоб з вами не трапилась халепа при оренді житла – укладайте договір. Так скаже вам будь-який юрист.

Однак, на практиці цього часто не роблять. Або ж роблять, аби як… Або ж  – “ріелтори-зло” підсувають вам скачаний з нету застарілий шаблон  (і вам пощастить, якщо він більш-менш адаптований)… Одним словом – питання болюче.

Слава святому лігалтек, що є юристи, які придумали круте рішення цього питання. Вони створили бота – Rent It Bot, який допомагає складати необхідні при оренді житла документи.

Ми розпитали команду про їхній проект та вивідали всю “внутрішню кухню”.

Як виникла ідея створити Rent it Bot?

Ідея виникла на хакатоні, який проводився на Фабриці юридичних ботів в квітні 2018 року. На той захід прийшло досить багато людей. Задача була – об’єднатися в команди та запропонувати своє рішення вагомої “юридичної болі” в будь-якій сфері. Ось так ми – Саша, Міша, Юра та Наталя – об’єдналися в команду та почали брейнштормити. Ідей було багато, до прикладу, одна із них: бот для дронів, які збирають аналізи та доставляють їх в лабораторії. В сьогоденних реаліях хайпанули б непогано з цим ботом 😉 Але вирішили зупинитись на проблемах у сфері оренди та запропонувати своє рішення цих проблем.

Чим він може бути корисний для людей?

Бот, як мінімум, економить ваш час. Ви відповідаєте на прості веселі запитання бота та отримуєте в результаті готові документи – договір високої якості, який ви не зможете швидко знайти в гуглі; акти передачі житла, які повинні підписуватись при в’їзді та виїзді; розписка на випадок здійснення готівкової оплати оренди; додаткові угоди до попереднього укладеного договору тощо. Окрім того, і що, на нашу думку, є дуже великим плюсом для підвищення довіри між сторонами оренди – це впровадження в бота декількох важливих функцій з перевірки інформації: про житло, про власника, про особу орендаря.

Розкажіть про його роботу?

Як вже зазначалось, це швидко, зрозуміло, весело та ненапряжно. Навіть більше, шляхом поставлення деяких питань бот наштовхує користувача на роздуми про те, що ці моменти було б важливо проговорити до того, як він підпише договір.

Чи прив’язаний він до регіону?

Абсолютно ні. Тут навіть навпаки – величезне поле для розширення.

Наразі, мова лише про Україну?

Ми про це й говоримо. На Україні спинятись не збираємось. Якщо говорити про країни Європи, то там оренда навіть більш популярна, ніж в Україні. І ми віримо, що й там зможемо бути корисними.

Чи плануєте виходити на європейський чи міжнародний ринок?

Так, звичайно. Такі плани є. Але подробиці поки не будемо озвучувати 🙂

Декілька слів про команду.

Наразі, наша команда в тому ж складі, з якого ми і починали. Це 4 особи – Михайло Захарченко, Олександр Бартосюк, Наталія Ткаченко, Юрій Бартосюк. Ми 4 юристи, кожен з нас працює за своїм основним місцем роботи, має свою експертизу та досвід. За цей рік ми звичайно стали родиною, в якій бувають і суперечки, і моменти радості та гордості за спільний продукт. Сподіваємось, що наша команда буде все ж таки з часом збільшуватись.

Як плануєте завойовувати серця користувачів?

Бот ніколи вас не забуде 😉 В його алгоритмі влаштований механізм присвоєння вашому договору власного номеру, вам надається логін та пароль, які ви можете використовувати зі спливом часу, коли вам потрібно внести зміни до укладеного договору. Запустити цей процес ви можете також, скориставшись вбудованим в договір QR-кодом. Отже, бот вас буде пам’ятати завжди. А це ж так важливо – відчувати, що хтось про тебе пам’ятає та думає. А якщо без сантиментів, то ми ж розуміємо, що саме в цій сфері найбільше побутових життєвих проблем, тож вирішивши їх за допомогою нашого боту, ми зробимо суспільство трішки більш захищеним від неприємних ситуацій.

Чи планується монетизація?

Так, в найближчий час. А можливо, поки ми з вами спілкуємося цей процес як раз розпочинається 😉

Плани на найближче майбутнє?

Готуємось до повноцінного релізу нашого сервісу в Україні та плануємо досліджувати досвід європейських ринків, щоб запропонувати їм також якісний сервіс у сфері оренди.
_________

Від редакції: Ми потестили бота – він справді крутий (та ще й веселий). З ним цікаво та легко спілкуватися, а на виході – готовий документ. Одним словом, можете спробувати самі.

Ось тут телеграм – https://telegram.me/Rent_it_Bot

Тут фейсбук – https://m.me/RentItBot

А туточки сайт – https://rentitbot.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *