Радіоведучі разом з адвокатами створили аудіо-версію КПК


Коли дуже хочеться припасти до друкованого джерела знань, а часу і можливості геть немає, тоді слід обирати: або не читати взагалі, або шукати альтернативні варіанти.

Аудіокнига – саме така можливість: постійно віддавати їй перевагу перед друкованою зовсім не слід, але звертатися до неї за потреби – штовхаючи коляску, біжучи у справах, засинаючи у темряві, похапцем обідаючи – все ж припустимо.

Різними дослідженнями британських і американських вчених доведено, що подібний метод донесення навчального матеріалу скорочує до 30% часу необхідного для запам’ятовування.

Радіоведучі «Київ 98 FM» Світлана Василенко та Олександр Скрипченко разом с АО «BARRISTERS» створили аудіо-версію Кримінально процесуального кодексу України.

 

З 05.12.18 аудіо-версія Кримінального процесуального кодексу України буде у відкритому доступі для всіх бажаючих.

Завантажити ZIP-архів аудіоверсії КПК у високій якості можна за посиланням.

Через формат файлу і значний розміру архіву з аудіодоріжками, Google не зможе запропонувати вам превью файлу, а також перевірити його на віруси. Не лякайтеся, вірусів немає, перевірено. Можна сміливо завантажувати 🙂

Після завантаження на свій комп’ютер, розпакуйте архів і користуйтеся: весь контент для зручності розбитий по главах і містить як аудиодорожки в форматі mp3, так і текстові файли.

 

Джерело: BARRISTERS