Рада Європи проведе освітній курс щодо критеріїв прийнятності заяв до ЄСПЛ


Рада Європи вперше в Україні представляє новий провідний освітній курс Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини».

Про це інформує прес-служба НААУ.

7 липня 2018 року Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи буде проведено презентацію та перший тренінг за даною темою. Викладення курсу буде відкрито та проведено представниками Ради Європи, сертифікованими тренерами програми HELP та експертами Національної асоціації адвокатів України.

Тренінг відбудеться за адресою Вищої школа адвокатури НААУ: м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 3 поверх.

Мова проведення заходу – українська.

Захід акредитовано Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України, кожен учасник тренінгу зможе отримати сертифікати про підвищення кваліфікації за відповідну тривалість тренінгу. Учасники тренінгу також будуть підписані на даний онлайн та тренерський курси HELP, по успішному закінченню якого зможе отримати сертифікат Ради Європи.

До участі у заході запрошуються практикуючі адвокати з досвідом звернення до Європейського суду з прав людини. Кількість учасників – 25 осіб.

Реєстрація учасників проводиться до 4 липня 2018 року за посиланням:   https://goo.gl/forms/eeQoLkuDoEsSEiKo2

Програма заходу буде подана пізніше.

Додаткова інформація – в інформлисті за посиланням.

Контактна особа: Сібільова Олена, координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури (e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).