Прокурорів буде відбирати кваліфікаційно-дисциплінарна комісія


Керівники прокуратур усіх рівнів зобов’язані надсилати до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії відомості про наявні у них вакансії.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

7 червня 2017 року на засіданні членів КДКП ухвалено рішення про початок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів в порядку та згідно з компетенцією, визначеною Законом України «Про прокуратуру»  та Положенням про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, прийнятим всеукраїнською конференцією прокурорів 27 квітня 2017 року, — йдеться у повідомленні.

Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів як юридичну особу зареєстровано за адресою: вул. Мельникова, 81-б, м. Київ, 0450.

Відповідно до закону керівники органів прокуратури усіх рівнів зобов’язані інформувати кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про всі наявні вакантні та тимчасово вакантні посади у підпорядкованих органах прокуратури з метою забезпечення належного кадрового добору прокурорів на конкурсних посадах.

Відомості про наявні вакансії керівники прокуратур усіх рівнів зобов’язані надсилати до КДКП протягом 10 днів з моменту офіційного оприлюднення інформації про початок її роботи.