Президент має намір покращити медичну допомогу в селах

За ініціативою Президента України буде розроблений законопроект, що передбачає якісно нові правила медичної допомоги на селі з використанням сучасних технологій.

Про це Петро Порошенко повідомив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому питанню реформування медичної галузі країни.

За словами Президента, на сьогоднішній день у сільській місцевості, на жаль, найнижчий рівень медицини. В деяких місцевостях немає навіть фельдшерсько-акушерського пункту, а якщо він і є, то отримати там медичну допомогу майже неможливо. В той час як у місті пацієнти мають можливість обирати не лише лікаря, а й медичну установу, у селах частіше спостерігається брак лікарів загалом.

З метою виправлення такої ситуації Глава держави запропонував розробити законопроект, який би передбачав якісне та сучасне медичне обслуговування сільського населення, забезпечення лікарсько-акушерських пунктів обладнанням, яке даватиме можливість в короткі терміни провести діагностику стану пацієнта та надання кваліфікованої консультації і лікарської допомоги. Також у документі мають бути пункти щодо забезпечення санітарного транспортування хворих у разі необхідності в уже визначені лікарні, додав він.

Це буде частина нашого загального пакету медичної реформи. Я його в найкоротший термін презентую, запропоную Верховній Раді. Впевнений, що в нас на сьогоднішній день кожен громадянин України повинен мати захищене Законом і Конституцією право на отримання допомоги, – зазначив Петро Порошенко.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *