Презентовано сайт, де зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України

Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе презентувала Євроінтеграційний інтернет-портал, на якому зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України.

Про це на своєму сайті повідомила Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Участь у презентації цього інформаційного ресурсу взяв Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, а також експортери та експерти у галузі євроінтеграції.

Показово, що із шести запрошених на цю презентацію експортерів товарів до ЄС двоє є представниками аграрної галузі, які постачають продукцію із високою доданою вартістю. Це докорінно руйнує міф про те, що євроінтеграція знищить українське сільське господарство, — відзначив Володимир Лапа під час панельної дискусії в рамках заходу.

Як наголосив Володимир Лапа, Держпродспоживслужба всіляко підтримує напрям євроінтеграції України та відкрита до співпраці у галузі наближення вітчизняного законодавства до норм ЄС та надалі готова підтримувати зусилля Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та проекту Association4U.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *