Правові позиції ЄСПЛ українською мовою узагальнено в аналітичному огляді

Аналітичний огляд правових позицій Європейського суду з прав людини вийшов друком у харківському видавничому будинку «Фактор».

У науково-практичному виданні (624 сторінки) наведено правові позиції Європейського суду з прав людини. У посібнику містяться результати аналітичного дослідження окремих рішень у вигляді авторських коментарів, зокрема, щодо застосування їх у національній правовій системі.

Автори огляду – учасники проекту «ECHR.Ukrainian Aspect» президент Спілки адвокатів України Олександр Дроздов та директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова. Про це йдеться на офіційному сайті проекту.

Рецензентами видання виступили завідувач кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Ірина Гловюк, голова НААУ РАУ Лідія Ізовітова, завідувач кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Оксана Капліна та завідувач кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Іван Яковюк.

Видання буде корисним для адвокатів, суддів, прокурорів, співробітників правоохоронних органів, викладачів та студентів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право», науковців та усіх, хто цікавиться питаннями, що стосуються застосування практики Європейського суду з прав людини.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *