Порядок виплати винагороди присяжним за час виконання обов’язків в суді — роз’яснення суду

Андрушівський  районний суд Житомирської області роз’яснив порядок отримання присяжними винагороди за час виконання ними обов’язків в суді.

Так, відповідно до п.3 «Порядку виплати винагороди та відшкодування витрат, виплати добових присяжному за час виконання ним обов’язків у суді», виплата винагороди присяжному за час виконання ним обов’язків у суді здійснюється відповідним територіальним управлінням Державної судової адміністрації України за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя на підставі письмової заяви присяжного.

До заяви, яка надсилається на адресу територіального управління Державної судової адміністрації України у відповідній області присяжний додає:

  1. Копію паспорта громадянина України.
  2. Копія облікової картки платника податків.
  3. Реквізити відкритого у банку рахунку (МФО банку, ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, номер карткового рахунку особи).

Перерахунок коштів здійснюється на відкритий банком рахунок, вказаний  у заяві присяжного.

ТУ ДСА України не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви присяжного  звертається до суду для отримання підтвердження виконання присяжним обов’язків у суді.

Суд не пізніше трьох робочих днів з дня отримання звернення ТУ ДСА України надає довідку, про виконання/невиконання присяжним обов’язків у суді із зазначенням фактично відпрацьованого часу на підставі табелю робочого часу.

ТУ ДСА України на протязі п’яти робочих днів після отримання від суду підтвердження виконання присяжним обов’язків у суді здійснює перерахування коштів на користь присяжного через відповідні органи Державної казначейської служби в разі наявності кошторисних призначень та відкритих асигнувань з відрахуванням податків і зборів відповідно до законодавства.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *