Порошенко має намір підвищити мінімальний розмір пенсії вже з жовтня

Президент України Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в державі дає можливість здійснити підвищення мінімальної пенсії вже цього року.

Про це повідомило офіційне Інтернет-представництво Президента.

Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів. Це моя вимога, як Президента, і, впевнений, – вимога суспільства, – наголосив він.

Окрему увагу Петро Порошенко звернув на питання обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів та їх оподаткування:

Я наголошую на тому, що на сьогоднішній день ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. Не треба їх вичавлювати з робочих місць. Думаю, що не виправдане на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій.

Він звернувся з проханням, щоб при доопрацюванні законопроекту ця позиція була врахована.

Також на переконання Президента цього року необхідно здійснити підвищення мінімальної пенсії. Він зауважив, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на листопад, або може навіть на жовтень.

Глава держави також звернув увагу на питання пенсійного віку, що останні три роки було резонансним.

Коли Уряд завершував черговий меморандум з МВФ, я брав на себе ініціативу, і ми робили все можливе, щоб не дати нашим опонентам можливості завалити пенсійну реформу, штучно маніпулюючи з пенсійним віком. Вважаю, основним досягненням, що для більшості пенсіонерів зазначений законопроект не передбачає підвищення пенсійного віку, – резюмував Президент.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *