Понад 400 пілотів подали в суд проти Boeing через недоліки літаків 737 MAX

Понад 400 пілотів приєдналися до групового позову проти американського виробника літаків Boeing. Вони стверджують, що мало місце «безпрецедентне приховування» компанією «відомих конструктивних недоліків» останнього випуску свого найпопулярнішого літака 737 MAX.

Серія Boeing 737 MAX, яка вперше була оголошена в 2011 році і введена в експлуатацію у 2017 році, — це четверте покоління літаків 737, широко поширена модель літака з вузьким кузовом, яка стала основою магістральних літаків по всьому світу, пише ABC.

До березня 2019 року весь глобальний флот був призупинений указом президента США після другої фатальної аварії за участю 737 MAX, внаслідок якої загинули 157 людей в Ефіопії.

Перша катастрофа за участю літака 737 MAX сталася біля узбережжя Індонезії в жовтні 2018 року, в результаті чого загинуло 189 людей.

Після двох смертельних аварій деякі з родин 346 загиблих людей вимагали компенсацію, а авіаносці — такі, як Norwegian Air — вимагали компенсацію від американського виробника за втрату доходу в результаті глобальної заборони літака.

Ініціатор позовів проти Boeing, який назвав себе Pilot X, вирішив залишитися анонімним через «страх розправи з боку Boeing і дискримінації з боку клієнтів Boeing».

Фото: Boeing

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *