Погоджено стандарт вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека»


Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти погодило новий стандарт вищої освіти для спеціальності «Кібербезпека».

Про це пише Урядовий портал.

Стандарт містить інформацію про те, чому мають навчатися та що в результаті повинні вміти випускники за цією спеціальністю після закінчення бакалаврату. Документ був розроблений підкомісією сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН та вже пройшов інші необхідні погодження.

На сьогоднішній день вже підготовлено відповідний проект наказу. Таким чином «Кібербезпека» стане першим затвердженим стандартом бакалаврського рівня. Передбачається, що його буде введено в дію з 2017-18 навчального року.

Нині в умовах російської агресії ми досить гостро відчуваємо потребу в фахівцях із кібербезпеки. Затвердження нового стандарту дозволить нам готувати спеціалістів високого рівня, готових застосовувати здобуті знання у реальних умовах та реагувати на виклики часу. Для цього також буде розроблено типову освітню програму, – підкреслив перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.