Подати скаргу на невиконання ремонту доріг можна онлайн

Автодор буде використовувати електронний громадський сервіс «Дороги», щоб шукати ями на дорогах населених пунктів. Вже заплановані 115 перевірок.

Про це повідомив на своїй сторінці у facebook в.о. голови правління Автомобільні дороги України Артем Гриненко.

Перед травневими святами ПАТ ДАК Автомобільні дороги України приєдналися до громадської ініціативи контролю за якістю та станом доріг. Цей сервіс для нашої компанії має стати лакмусовим папірцем, який повідомить нам, що в регіонах облавтодори халтурять, написав він.

Через даний громадський сервіс держагентство отримало вже 115 звернень, відповідно до яких інспектори Автодор вже склали маршрути майбутніх перевірок в різних областях країни щодо якості виконуваних ремонтних робіт.

Дуже важливо вказувати не лише дорогу і область, де було помічено негаразд, а й вказувати кілометр чи населений пункт, біля якого сталося порушення. Завдяки цим даним, ми зможемо не лише реагувати, карати та виправлятися, але й повідомляти громадянам про усунення проблем, звернувся Гриненко.

Скоро цей ресурс може з’явитись і у вигляді мобільного додатку: над цим працюють експерти із команди Розумна країна.

Вам також має сподобатись...

4 коментарі

 1. Андрій Патола сказав:

  Доброго дня. Повідомляю вам що в с. Гадинківці, Гусятинського району, Тернопільської обл, та на дорозі між населеними пунктами с. Оришківці та с. Пробіжна, Тернопільської області аварійно небезпечні вибоїни та ями!!! Також автобусна зупинка в с. Гадинківці в аварійному стані, бетонна стеля обсипається на голову людям. Прошу вжити необхідні міри.

  З повагою, голова ГО «Відродимо Гадинківці» Патола Андрій

 2. Роман сказав:

  Доброго дня. Повідомляю вам що в с. Теклівка , Шусятинського району Тернопільської обл , взагалі немає дороги!!! При порушені клімату з с. Теклівка виїхати або вїхати неможливо !!!
  Від всіх мешканців ПРОСИМО ПОСТАВИТИ ДОРОГУ!
  Дякую за розуміння.

 3. Анна сказав:

  Доброго дня! Повідомляю Вам, що ділянка дороги з міста Запоріжжя до смт Новомиколаївка є в небезпечному стані!!! Ремонтні роботи проводилися лише шматками, які великогабаритні машини видавили за місяць. Через цю трасу їдуть всі вантажні машини на Донецьк. Розмітки взагалі немає!!! При невеликих опадах не зрозуміло де їдеш – по дорозі чи вже в кюветі!!! Просимо відремонтувати і нанести розмітку до початку опадів!
  З повагою, мешканці смт Новомиколаївка

 4. Вадим сказав:

  Доброго дня,прошу ,Вас, від людей з сіл такі як Зіболки,Могиляни,Нагірці,Артасів,Передримихи Жовківського р-н, збудувати дорогу Передримихи-Артісів так як там одне каміння загальною протяжністю 3.3км.З повагою,чекаю відповіді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.