Особливості подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

З нагоди наближення чергового етапу декларування, який розпочнеться 1 січня і триватиме по 31 березня наступного року, Управління з питань запобігання та виявлення корупції організувало інформаційно-роз’яснювальний семінар.

Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

В. о. начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Олександр Кузнєцов пояснив актуальність та важливість даного семінару для суб’єктів декларування.

Він звернув увагу присутніх на обов’язковість подання повідомлення про суттєві зміни до Національного агентства з питань запобігання корупції у разі отриманням ними доходу, що перевищує 50 прожиткових мінімумів (88 100 грн.) та із зазначенням джерела надходження (відповідно частина друга статті 52 Закону України «Про запобігання корупції»).

Також Олександр Кузнєцов наголосив, що існують обмеження щодо отримання подарунку державним службовцем.

Заступник начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Сергій Бутко розкрив основні проблемні аспекти, що виникають під час заповнення декларацій та зупинився на окремих з них, а саме щодо обов’язковості відображення декларантами фактичного місця проживання та зазначення права користування на житло.

На завершення зустрічі Сергій Бутко звернув увагу на обмеження сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності суб’єктами декларування. Обмеження стосуються заняття іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України (відповідно статті 25 Закону України «Про запобігання корупції»).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *