Оголошено відбір адвокатів на посади регіональних Pro Bono-координаторів


В рамках розпочатої взаємодії Простору Pro Bono з адвокатами Національної асоціації адвокатів України (https://goo.gl/ds3Hon) та з метою розвитку культури Pro Bono в Україні, НААУ представляє можливість стати регіональним Pro Bono-координатором.

Регіональний Pro Bono-координатор – це представник Ради адвокатів відповідного регіону, який сприяє розвитку культури Pro Bono в Україні та має особливі можливості, пов’язані з його роллю:

  • Отримання від Простору Pro Bono справ, які потребують правової допомоги на умовах Pro Bono у своєму регіоні. Pro Bono-координатор першим отримуватиме інформацію щодо справ, які потребують надання правової допомоги в своєму регіоні;
  • Направлення отриманих від Простору справ адвокатам, що входять до складу Ради адвокатів регіону та виявили бажання надавати правову допомогу на умовах Pro Bono, зазначивши про це в особистому профайлі ЄРАУ. Опис справ міститиме всю необхідну інформацію щодо того, куди далі має звертатись адвокат, який вирішив взяти справу в роботу, а саме – контакти Простору Pro Bono для подальшої взаємодії.

Щоб виступати у ролі регіонального Pro Bono-координатора на постійній основі, потрібно взяти участь у конкурсному відборі, заповнивши реєстраційну форму (тут: https://goo.gl/bNg1qa) у строк до 12 березня 2018 року.

Далі представник Простору Pro Bono зв’яжеться з Вами з питання участі у навчальному заході із обміну міжнародним досвідом щодо надання правової допомоги на умовах Pro Bono, на якому Ви зможете отримати необхідну інформацію та знання для реалізації можливостей регіонального Pro Bono-координатора.

Зазначимо, 24 березня буде проведений навчальний захід, на якому презентують модель працюючої системи прийняття і розподілу справ.

Навчальний захід передбачає:

  • Спільні дискусії адвокатів та міжнародних експертів (PILNet, Centrum Pro Bono) на тему розвитку Pro Bono в Україні та світі;
  • Обговорення питань важливості надання правової допомоги на умовах Pro Bono, мотивації адвокатів, які надають таку допомогу, за участі представників НААУ;
  • Презентація практики юридичних компаній щодо надання правової допомоги на умовах Pro Bono;
  • Спілкування з представники громадських та сервісних організацій, які безпосередньо потребують правової допомоги.