Офіс реформ Кабінету Міністрів проводить конкурсний відбір юристів

Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України, створеного з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ.

Ми шукаємо трьох висококваліфікованих фахівців: старшого проектного менеджера – юриста (Приватизація та реформа держпідприємств); старшого проектного менеджера – HR (Приватизація та реформа держпідприємств); менеджера з комунікацій (Приватизація та реформа держпідприємств), — інформує Урядовий портал.

Очікується, що ці фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам у розробці і реалізації галузевих стратегій та пріоритетних реформ.

Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами (не державна служба), якими запропонований конкурентний рівень оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23.59 14 травня 2018р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файл з детальним описом вакансій.pdf ( .pdf , 188.64 Кб ) та аплікаційну форму.doc ( .doc , 107.52 Кб ).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *