Образливі висловлювання в соцмережах підлягатимуть покаранню

Національна асоціація адвокатів України планує внести зміни в Правила адвокатської етики, які будуть пов’язані із посиленням покарання за неетичне спілкування адвокатів в соціальних мережах.

Під неетичним спілкуванням маються на увазі образливі висловлювання адвокатів на адресу один одного, поширення недостовірної інформації тощо. Вони будуть визначені як підстава для дисциплінарної відповідальності.

Таку норму пропонують внести до Правил адвокатської етики, повідомляють у НААУ. Нагадаємо, що внесення змін до Правил адвокатської етики належить до повноважень з”їзду адвокатів.

Проекти змін буде ближчим часом опубліковано на сайті НААУ, направлено для обговорення регіональними адвокатськими спільнотами та розглянуто під час засідання Ради адвокатів України 26 – 27 травня.

Зокрема, зміни до Правил адвокатської етики враховуватимуть практику кваліфікаційно-дисциплінарних комісій і ВКДКА та рішення Ради адвокатів України, які містили роз’яснення застосування Правил, а також передбачатимуть посилення етичних вимог до спілкування адвокатів у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.