Обов’язковий техогляд автомобілів буде вводитись поетапно

З наступного року всі автомобілі, які виїжджають з України до країн-членів ЄС, обов’язково повинні мати талон проходження технічного огляду транспортного засобу. Дана вимога передбачено Женевським угодою 1958 року народження, Директивами ЄС та вимогами Угоди про асоціацію України з ЄС.

Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час зустрічі із Повноважним Міністром Посольства Литовської Республіки в Україні паном Гвідасом Кєрушаускасом.

Крім того, технічний огляд буде обов’язковим при першій реєстрації або перереєстрації транспортного засобу.

При цьому, за словами Юрія Лавренюка, обов’язковий техогляд буде запроваджуватися поетапно. Вже розроблена частина необхідних нормативних актів, які вступлять в силу з 1 січня 2018 року. Міністерство хоче, щоб техогляд проводили акредитовані приватні компанії, у яких є лабораторії, необхідна матеріально-технічна база і які відповідають встановленим вимогам.

До роботи над питанням впровадження оптимального варіанту техогляду в Україні залучаються кращі світові практики і експерти. Зокрема, свою допомогу запропонували представники Литви, система техогляду якої вважається однією з кращих в світі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *