Реєстрація проекту постанови про скасування голосування за закон «Про Конституційний Суд» – спроба зірвати реформування КСУ. Про це в кулуарах парламенту сказав один із співавторів законопроекту «Про Конституційний Суд України», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.

Реєстрація цієї постанови ніщо інше як спроба зірвати судову реформу та реформу самого КСУ, бо без її розгляду і голосування голова парламенту не може підписати закон і направити його на підпис президенту. В нас залишився лише один день роботи в пленарного режимі, – сказав він.

Сергій Алєксєєв зазначив, якщо постанова про скасування голосування за закон «Про Конституційний Суд України» не буде винесена на голосування у п’ятницю 15 липня, закон “зависне” у парламенті до вересня, коли депутати повернутися з канікул.

Дуже сподіваюсь, що цього не станеться, бо від набуття чинності ухваленого сьогодні закону залежить реформування КСУ із зміною його структури та завдань. Більше того, це реальне запровадження інституту конституційної скарги та запуску механізму обрання суддів КСУ, що є зараз надзвичайно важливо, – наголосив народний депутат.

Джерело: Alekseev.com.ua