Німеччина: Сирієць просить за вбивство дружини смертну кару


У серпні 2014 р сім’я з двома неповнолітніми дітьми переїхала жити до Німеччини. У Сирії вони продали свій будинок і автомобіль. За словами підсудного «на такий крок вони пішли заради того, щоб діти могли ходити в школу». Однак, вже по дорозі до Європи, двоє синів 17 і 22 років повернулися до Сирії, а один із старших синів вже проживав в Німеччині.

Сім’я адаптувалася до життя в Німеччині, діти і дружина почали вести самостійне життя. У той час як підсудний відчував себе «нікому не потрібним» і постійно відчував почуття ревнощів. З цієї причини подружжя часто сварилося і навіть кілька разів розлучалося. Він навіть деякий час жив на вулиці, поки йому не дав притулок один біженець. Підсудний зізнався «чесно кажучи, я поїхав з Сирії, тільки заради збереження дружини».

Що конкретно сталося в квартирі підсудний не пам’ятає. Вони посварилися і дружина сказала, що піде від нього. Внаслідок чого він взяв в руки кухонний ніж і завдав їй вісім ножових поранень. З цими ножовими пораненнями дружина вибігла на вулицю. За словами очевидців, підсудний вийшов слідом за своєю дружиною з закривавленим ножем у руках і дивився, як вона вмирає.

Підсудний просить винести «хороше рішення» і вважає, що смертна кара буде справедливим покаранням, адже «чим більше я згадую про цю подію, тим більше це вбиває мене зсередини». Суддя сказала «на щастя в Німеччині немає смертної кари, в іншому випадку, вона ніколи б не стала суддею».

Джерело: beck-aktuell.NACHRICHTEN