Названі країни, де найчастіше була затребувана страховка

Дослідження страхових випадків виявило найнебезпечніші туристичні напрямки у світі. Найчастіше до страховиків зверталися туристи, котрі перебували в Таїланді.

За даними страхової компанії Endsleigh Insurance Services, майже 1/4 (23%) страхових випадків у 2017 році сталися в Таїланді — країні, відомій ідилічними піщаними пляжами, незвичайними храмами й вишуканою кухнею, повідомляє «ЗіБ».

Друге й третє місця поділили Чилі та США. На кожну із цих країн припало по 15% страхових випадків. На Іспанію, Німеччину, Непал і Перу — по 8%.

За ними в списку опинилася Франція, де зафіксували 7% усіх звернень до страховика. Замкнули десяток Багамські Острови та Бразилія (по 4%).

Дослідження показало, що майже три чверті (71%) усіх страхових витрат у подорожах були пов’язані з наданням екстреної медичної допомоги. При цьому середній розмір виплат становив 1,3 млн.

У 11% випадків туристи зверталися в страхову компанію через втрату або пошкодження багажу, в 4% було потрібне стоматологічне лікування, у 2% — компенсація через пропущені вильоти.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *