НАЗК представило першого електронного експерта з конфлікту інтересів – ДоброЧесноБот

Національне агенство з питань запобігання корупції представило першого електронного експерта з конфлікту інтересів — ДоброЧесноБот, версія 1.0.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Передумовами створення програми, яка консультуватиме заявників з питань роз’яснення конфлікту інтересів, є надходження до НАЗК значної кількості звернень, які не відповідають вимогам законодавства, або ж до звернень не додаються документи, що дають можливість надати ґрунтовне роз’яснення.

ДоброЧесноБот покликаний допомагати обом сторонам процесу: заявникам — отримати відповідь по суті, або зрозуміти, що їх звернення в даному випадку не потрібно взагалі; співробітникам — зекономити робочий час й отримати надію, що в майбутньому деякі інші їх рутинні функції будуть автоматизовані та передані електронному помічнику, — йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Очікується, що користування ДоброЧесноБотом допоможе суб’єктам Закону України «Про запобігання корупції» отримати оперативну відповідь на питання, що їх турбують, та оптимізувати роботу працівників апарату НАЗК.

Знайти чат-бота дуже легко. Для цього потрібно зайти або у Фейсбук-мессенджер або в свій Telegram та набрати у стрічці пошуку: ДоброЧесноБот. Коли Ви перейдете на знайдений профайл залишиться тільки натиснути кнопку «Почати» й насолоджуватись спілкуванням. Далі він сам Вам все підкаже. Якщо раптом захочете повернутись на початок діалогу пропишіть в рядку повідомлення: /start і бот перезапуститься заново.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *