НАЗК наполягає на зміні російських електронних скриньок декларантів

Національне агентство зі запобігання корупції закликає суб’єктів декларування якомога скоріше змінити електронні поштові скриньки російських доменів в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру е-декларацій на українські аналоги.

Таке повідомлення опубліковане на сайті НАЗК.

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail», – пояснюють в Нацагентстві.

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail|Єдиний державний реєстр декларацій» – для зміни e-mail потрібно перейти за посиланням.

У НАЗК зазначають, що для зміни електронної адреси в особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЦЕП.

Нагадаємо, що Указ Президента від 15 травня 2017 року № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» набрав чинності. Санкції, серед інших ресурсів, накладено на російський поштовий сервіс mail.ru та систему Інтернет-служб Yandex.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.