Набрали чинності нові правила вступу на магістратуру юридичних факультетів

Оголошено нові правила та дати для абітурієнтів, які бажають отримати ступінь магістра за спеціальністю «Право» в 2017 році.

Основні зміни стосуються введення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технічних процесів здійснення ЗНО, яке потрібно буде пройти абітурієнтам.

Початок єдиного фахового вступного випробування призначено на 10:00 3 серпня 2017 року.

Єдине фахове вступне випробування — це екзамен, що містить три блоки тестових завдань:

– перший блок – тестування аналітичного, критичного і логічного мислення;

– другий блок – тест з шести базових юридичних дисциплін, таких, як: конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінально-процесуальне право;

– третій блок – тест з іноземної мови (англійської, німецької чи французької).

Конкурсний бал обчислюється як сума балів за правильне виконання тестових завдань всіх трьох блоків.

Списки осіб, які рекомендовані до зарахування за результатами випробування, будуть оприлюднені не пізніше 12:00 29 серпня 2017 року.

Варто також відмітити, що вступники зможуть подати не більше п’яти заяв на участь в конкурсному відборі. При цьому прийом документів буде здійснюватися з 12 по 25 липня 2017 року. Для абітурієнтів, які отримали освіту за іншою спеціальністю, прийом документів триватиме з 12 по 17 липня 2017 року, а з 18 по 20 липня вони будуть здавати додаткові вступні випробування у ВНЗ.

Положення про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для отримання ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» у 2017 році затверджено наказом МОН від 11 квітня 2017 року № 579, який вступив в силу 12 травня.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.