НААУ започатковує курс «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ» для адвокатів

Курс «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ» має на меті підвищення рівня обізнаності адвокатів із європейськими стандартами і практикою ЄСПЛ у сфері трудових правовідносин для їх застосування у щоденній практиці адвокатів у національних судах України.

Навчання на курсі передбачає очно-заочне навчання та включає в себе перший очний тренінг для введення в тему і напрацювання навичок роботи із дистанційним курсом на платформі Moodle, подальше заочне самостійне навчання учасників під дистанційним наглядом тренерів та завершальний очний тренінг із тренерами для закріплення засвоєного матеріалу.

Адвокати-учасники тренінгу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України. Всі учасники тренінгу, які пройдуть навчання згідно вказаного дистанційного курсу та після участі у другому очному тренінгу, отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

Відбір учасників буде здійснюватися за електронною реєстрацією шляхом заповнення бажаючими електронної Google-форми та буде закрито по набранню групи у 30 осіб.

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням тут.

Cпільний тренінг Національної асоціації адвокатів України та Ради Європи для групи адвокатів за курсом «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ» , буде проведено 16 березня 2019 року у м. Київ. Місце проведення тренінгу буде повідомлено пізніше.

Фото: Pixabay

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *