На сайті НААУ ввели функцію «Pro Bono»


Національна асоціація адвокатів України спільно із Простором Pro Bono презентує нові можливості для соціально відповідальних адвокатів.

Про це йдеться на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Відтепер кожен адвокат, який надає чи бажає надавати правову допомогу на умовах Pro Bono, матиме такі можливості:

  • публічно заявити про свою готовність надавати правову допомогу на умовах Pro Bono та отримати відповідну відмітку  «Pro Bono» в особистому профайлі в ЄРАУ, що буде свідчити про це;
  • поширити за допомогою ресурсів НААУ та Простору Pro Bono інформацію про свої справи, за якими надається чи була надана правова допомога на умовах Pro Bono.

Для того, аби надавати правову допомогу на умовах Pro Bono, потрібно ознайомитись та погодитись із умовами взаємодії з Простором Pro Bono за цим посиланням.

Кнопка «Pro Bono» — нововведена функція на сайті НААУ, метою якої є налагодження співпраці між Простором Pro Bono та адвокатами, які надають правову допомогу для вирішення соціально важливих справ на умовах Pro Bono.

Зараз вам необхідно написати заяву про бажання надавати правову допомогу на умовах Pro Bono та віддати її оператору вашої Ради адвокатів, який опрацює заяву та натисне кнопку замість вас. Після цього у вашому профайлі з’явиться відповідна відмітка «Pro Bono», – зазначено у повідомленні.

З березня 2018 року в своєму особистому кабінеті на сайті НААУ кожен адвокат зможе натискати кнопку самостійно.

Після цього ви отримуватимете повідомлення про нові справи, за якими потребується правова допомога на умовах Pro Bono. Взяти справу в роботу та повідомити про її результати ви можете згідно вказаних умов (https://goo.gl/Fgdy5R), – повідомили у НААУ.

Окрім того, з березня 2018 року працюватиме пул кураторів, які координуватимуть процес передачі справ, що потребують правової допомоги на умовах Pro Bono.

Якщо ви адвокат, який уже надавав правову допомогу на умовах Pro Bono, візьміть участь у дослідженні поширення культури Pro Bono серед адвокатів, розкажіть про свої справи! Для цього ми пропонуємо вам заповнити форму Pro Bono (https://goo.gl/RrRfGc). НААУ та Простір Pro Bono на своїх ресурсах мають можливість розказати про ваш приклад та описати інформацію щодо справи, за якою ви надали правову допомогу на умовах Pro Bono. Ваша участь в такому дослідженні допоможе зібрати інформацію про те, яким чином культура «Pro Bono» поширена серед адвокатів НААУ, – зазначають в асоціації.