На пленарне засідання Київради можна буде записатися через Інтернет


На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту і депутатської етики депутати підтримали із зауваженнями проект рішення про Порядок доступу до пленарних засідань Київради.

Про це повідомляється на сайті Київської міської ради.

Відповідно до запропонованого порядку, особа, яка планує відвідати сесію Київради, має подати письмову заяву або заповнити електронну форму заяви на офіційному порталі міста Києва.

Всі зареєстровані відвідувачі вносяться у відкритий перелік, який публікується на сайті Київради і відображається на екрані в бюро перепусток.

Загальна кількість осіб, які одночасно можуть перебувати в кулуарах сесійної зали, становить 60 осіб.

Нововведення як раз пов’язані зі спрощенням існуючої системи. Тобто громадяни отримають можливість не бігти до Київради особисто і писати заяву, а просто заповнити відповідну форму встановленого зразка вдома. Що стосується обмеження в 60 чоловік — це технічні параметри нашого приміщення, які, на жаль, не дозволяють нам розмістити більше. Всіх бажаючих допустити в зал неможливо, але в Регламенті чітко написано: людина, яка хоче взяти слово, в разі позитивного рішення депутатського корпусу, отримує таку можливість, — зазначив співавтор проекту рішення, заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.