На Київщині стартував набір до патрульної поліції

У м. Біла Церква на Київщині стартував набір до патрульної поліції. До цього підрозділу планують набрати 190 патрульних.

Про це Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив сьогодні, 6 лютого, під час церемонії відкриття набору до підрозділу патрульної поліції міста.

Наші основні цілі спрямовані не тільки на надання ефективних послуг в обласних центрах, а в кожному населеному пункті – селі, селищі, хуторі. Ми будемо бачити там поліцейську присутність, а, отже, ефективно допомагати громадянам, – зазначив Сергій Князєв.

Усі претенденти проходитимуть відповідний конкурсний відбір. Після його завершення 190 кращих кандидатів пройдуть 4-місячний курс професійної підготовки та вийдуть на патрулювання вулиць Білої Церкви.

Для участі у конкурсі на посади у патрульній поліції міста Біла Церква необхідно заповнити заявку на сайті патрульної поліції або подати документи особисто за адресою: м. Біла Церква, вулиця Привокзальна 3.

Запрошуємо хлопців та дівчат віком від 20 до 35 років до лав патрульної служби, – закликав Євгеній Жуков, керівник Департаменту патрульної поліції України

Він додав, що наразі колектив патрульної поліції в межах держави вже налічує 16 тисяч співробітників. Патрульна служба розвивається та розширює свою територію обслуговування. Зокрема, до кінця 2018 року підрозділи патрульної поліції з’являться у ще кількох містах Київської області.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *