МОЗ оголосило новий конкурс на вакансії генеральних директорів

Міністерство охорони здоров’я оголосило новий конкурс на вакансії генеральних директорів

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Так, у вересні 2017 року МОЗ вже оголошувало конкурс на керівників директоратів за п’ятьма напрямками — фармацевтичний; громадського здоров’я; медичних послуг; науки, інновацій, освіти та кадрів; стратегічного планування та європейської інтеграції. Було отримано 203 заяви, а після перевірки документів залишилося 110 кандидатів. До четвертого етапу — усного ситуаційного завдання — загалом дійшло 3 людей, а до співбесіди — 1 кандидат.

Буде кілька хвиль відбору на нову державну службу. Спочатку був обраний Державний секретар, зараз обираємо п’ять генеральних директорів, потім оберемо експертів. Саме в такій послідовності, а не паралельно. Необхідно, щоб генеральні директори були долученими до процесу відбору.

Реформа державного управління змінює фокус роботи міністерств: з продукування нормативних актів та управління майном на формування політик у галузях, за які відповідає міністерство.

Ми продовжуємо шукати фахівців на посади генеральних директорів та заохочуємо на посади державної служби людей, які зможуть на високому рівні та ефективно виконувати завдання з підготовки та реалізації однієї з ключових національних реформ, — зазначають у прес-службі МОЗ.

Відкриті вакансії з’являться найближчими днями на https://career.gov.ua/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.