Міністр юстиції провів урочисту реєстрацію шлюбу в Мін’юсті

4 травня 2018 року в Міністерстві юстиції України в рамках проекту «Шлюб за добу» одружилися журналістка Наталя Кокоріна, яка переїхала до столиці з тимчасово окупованого Криму, і Олексій Бурлаков, автор книги про Маріуполі «Warless city. Біля війни». Церемонію провели міністр юстиції Павло Петренко і заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Сьогоднішній шлюб є ​​справжнім шлюбом національної єдності. Адже ви пройшли багато випробувань, в тому числі пов’язаних з тією ситуацією, яка склалася через окупацію частини української території. Тому для мене велика честь одружити вас в стінах Мін’юсту, — підкреслив міністр юстиції.

Він зазначив, що проект «Шлюб за добу» починався в 2016 році як ініціатива, яка ліквідувала б бюрократію радянських часів, коли чиновники, а не молоді визначали дату укладення шлюбу.

З тих пір за спрощеною процедурою сім’ї створили вже 31 000 пар. Майже 5000 з них одружилися з початку цього року. Послугу надають 90 суб’єктів в 67 населених пунктах. І це не тільки великі міста. Наприклад, одружитися за спрощеною процедурою можна в селах Білозір’я на Черкащині та Кам’яниця на Закарпатті, — зазначив Павло Петренко.

Глава Мін’юсту побажав молодятам щасливих років сімейного життя і якнайшвидшого народження первістка, який також зможе отримати свідоцтво про народження за спрощеною процедурою безпосередньо в пологовому будинку або завдяки відповідній онлайн-послузі Міністерства юстиції.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *