Міністр пояснила, як працюватиме Міністерство у справах ветеранів

Міністерство у справах ветеранів буде опікуватися сім’ями загиблих та померлих військовослужбовців.

Про це заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час зустрічі із представниками ветеранської спільноти Дніпропетровської області.

Мінветеранів згідно з Положенням опікуватиметься категоріями осіб, які підпадають під чинний Закон про статус ветеранів війни.

В Міністерстві також буде окремий заступник Міністра, який займатиметься саме сім’ями загиблих, — наголосила Ірина Фріз.

Одне з піднятих ветеранами питань — наявність представництв Міністерства на місцях. За словами Ірини Фріз, структура та чисельність, на яку розраховує Мінветеранів, передбачає формування територіальних органів.

Орієнтовно це має бути по 5 осіб в області, але кількість може варіюватися залежно від чисельності самих ветеранів в тому чи іншому регіоні, — зауважила Міністр у справах ветеранів.

Також під час зустрічі йшлося про виділення земельних ділянок, житла ветеранам та сім‘ям загиблих, працевлаштування осіб з інвалідністю.

Крім того, було порушене питання психосоціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів. Міністр наголосила на необхідності інформаційно-роз’яснювальної програми щодо роботи психологів.

Щоб військовослужбовці, ветерани та члени їхніх родин знали та були готові звернутися по психологічну підтримку до спеціалістів, — зауважила Ірина Фріз.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *